Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

1. Наявність закордонного паспорта, термін дії якого закінчується не раніше, ніж за 3 місяці до планованої подорожі (плюс дві незавірені копії першої сторінки).

2. Заповнити анкету (тип D) для подачі в чеське консульство.

3. Фото обличчя 3.5 х 4.5 (2 шт, білий фон, глянсовий папір).

4. Наявність внутрішнього паспорта або ID картки, а також копії всіх сторінок цього документа з відмітками. Наявність свідоцтва про народження та його копій необхідна, тільки якщо не видано паспорт або ID картку.

5. Документ, що підтверджує довгострокову мету перебування (наприклад: довідка з місця навчання, мовних курсів; договір з роботодавцем; документи, що підтверджують реєстрацію підприємництва на території ЧР тощо).

6. Документ, що підтверджує місце проживання на території Чеської Республіки (так звана nájemní smlouvа, обов’язково завірена нотаріально в Чехії).

7. Документ, що підтверджує фінансове забезпечення заявника. Наприклад: для навчання, довідка з банку про стан рахунку, з розрахунком 78 800 чеських крон на 1 рік навчання. (непотрібний пункт при оформленні робочої візи чи синьої картки!).

8. Нотаріально завірене спонсорство на дитину, із зазначенням країни та чітких дат перебування (у разі неповнолітньої особи).

9. Наявність рахунку у банку та копія банківської картки з ім’ям власника. При неможливості відкриття рахунку на неповнолітнього власника, у підтвердженні наявності рахунку на ім’я одного з батьків, має бути зазначено, що дитина може розпоряджатися коштами даного банківського рахунку. (непотрібний пункт при оформленні робочої візи чи синьої картки!).

10. Номер вакансії, так зване číslo volného місця (Потрібно виключно при оформленні робочої візи або синьої карти!).

11. Копії паспортів та ідентифікаційних кодів батьків (у разі неповнолітньої особи).

12. Копія свідоцтва про шлюб або розлучення батьків (у разі неповнолітньої особи).

13. Довідка про несудимість (дійсна 3 місяці з моменту видачі).

14. Нотаріально завірений дозвіл батьків або опікунів (одного з батьків чи опікуна, у разі відсутності другої) на виїзд дитини за кордон (у разі неповнолітньої дитини).

15. Конверт з маркою (в особі відправника має бути зазначений Консульський відділ посольства Чеської Республіки в Україні, як одержувач – заявник).

16. Чеський перекладач для співбесіди в консульстві потрібен лише за вимоги консульства!

17. Оплата консульського збору. Не оплачується заявниками віком до 6 років. У решті випадків оплачується. Оплата відбувається у касі чеського консульства.

18. Наявніть страхового поліса при подачі документів не є обов’язковою, його можна оформити після отримання підтвердження про успішну видачу візи.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ чеський нотаріально засвідчений переклад наступних документів:

1. Довідки про несудимість.

2. Документа, що підтверджує фінансове забезпечення заявника (довідка з банку про стан рахунку).

3. Нотаріального дозволу батьків на виїзд неповнолітньої особи за кордон.