Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Річні мовні курси

Наш центр пропонує Вам підготовку до вступу в чеський університет чи гімназію на семестрових або річних курсах у двох прекрасних містах Чеської Республіки і, водночас, Європи – Празі та Брно. Спеціально для тих, хто бажає окунутись в атмосферу Чехії, потрапити в мовне середовище, інтенсивно вивчати чеську мову та пізнавати культуру, традиції цієї країни та впевнено підготуватись по вступної кампанії в університети, ми пропонуємо річні, семестрові чи літні підготовчі курси. Навчальні центри росташовані в прекрасних історичних будівлях у центрі цих міст, а класи облаштовані сучасними меблями та технікою. Методики, які застосовуються викладачами наших центрів, допоможуть Вам у найкоротший термін опанувати мову та детально заглибитись у Вашу спеціальну лексику. За Вашим бажанням, це буде супроводжуватись цікавими екскурсіями та поїздками по всій країні. Це офіційні курси від провідних університетів Чеської Республіки. Завдяки нашим чеським партнерам, сьогодні ми можемо запропонувати Вам наступні варіанти:

– Річні мовні курси: близько 1000 годин чеської мови та спеціалізованих предметів. Спеціальності: економічна, гуманітарна, технічна. Тривалість: 1 вересня – 31 серпня. Вартість: 3900 – 4500 eur.

– Піврічні курси: близько 500 годин чеської мови та спеціалізованих предметів. Спеціальності: економічна, гуманітарна, технічна. Початок: 6 січня – 31 серпня. Вартість: 2500-2800 eur.

– Літні курси та відпочинок (Прага, Брно): 9 днів – 800 eur. 16 днів – 1050 eur. 22 дні – 1320 eur.

– Інтенсивні курси для лікарів. 600 годин – чеська мова, 300 – підготовка до екзаменів, 200 – термінологія. Вартість: 4300 eur.

Вичерпну інформацію про курси та програми можна отримати за телефоном, по скайпу або надіславши нам запит на електронну пошту.

http://czemoravia.com