Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
поступление в чехию

  Програма “Чеський магістр” розрахована на тих, хто хоче навчатися за безкоштовною магістерською програмою у Чехії та вже має диплом бакалавра чи спеціаліста. Сьогодні у Вас є всі інструменти, щоб за два роки навчання отримати бажаний чеський диплом європейського зразка. Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам досягти необхідного рівня мови та організувати процес вступу.  

В програму входить: 

– професійний підбір потенційного місця навчання. 

– нострифікація диплому магістра. 

– мовний сертифікат рівня B2.

– інформаційно-консультаційна підтримка кандидата.

– організація вступної кампанії та переговори з університетами. 

– подання 4-5 заявок на вступні іспити. 

– повна візова підтримка для подання заявки на довгострокову студентську візу.  

– консультаційна підтримка після приїзду до Чехії на навчання.

  У програму не входить вивчення чеської мови, але Ви можете самі легко порахувати її вартість, виходячи з того, що 3 години чеської в нашому центрі коштують 15 євро в міні-групі, і 23 євро індивідуально. Для отримання необхідного рівня мови необхідно від 18 до 24 місяців. Звичайно, Ви можете скоротити цей термін, збільшивши інтенсивність занять. 

У вартість програми не входять: 

 – вартість заявки на вступні іспити (середня вартість – 25 євро). Як правило, подається 3-4 заявки

– переклад та нотаріальне засвідчення документів чеською мовою

– консульський збір за розгляд заявки на довгострокову студентську візу

– комплексне медичне страхування студента

  Також необхідно розрахувати витрати на одну або дві короткострокові поїздки до Чехії для складання шкільної нострифікації та вступних іспитів до університетів. Приблизно, остаточна вартість такої програми становитиме 4000-4300 тисяч євро. Сюди ми порахували мову, переклади, збори та навіть вартість двох поїздок до Чехії. Головне, що Ви можете розрахувати виплату цієї витрати на два роки, що є безумовним плюсом. 

  Для порівняння: на річну програму в підготовчому центрі на території Чехії Ви витратите практично вдвічі більше – 7500 – 8000 тисяч євро за 10 місяців, адже тільки проживання у Празі в середньому обійдеться у 300 євро на місяць (Брно – 200-250 євро у місяць).   

Оплата програми

  Оплату, за Вашим бажанням, можна розбити на дві чи три частини: 

1 частина – 50% під час підписання договору. 

2 частина – 25% після отримання нострифікації. 

3 частина – 25% після вступних іспитів.  

  Якщо Ви з якихось причин не зробите або відкладете свої плани на вступ на інший навчальний рік, договір без проблем пролонгується без додаткових оплат і послуга діє для Вас стільки, скільки потрібно.

  Всі деталі про курс та детальну інформацію Ви можете отримати на безкоштовній консультації онлайн або в одному з наших центрів у Києві чи Празі.