Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Нострифікаціяпроцедура визнання документів, атестатів, дипломів, квалификацій або частини навчальної програми одної освітньої системи (наприклад, української) іншою (іноземною) освітньою системою.

Нострифікація документ, який необхідний для того, щоб Ваша освіта чи кваліфікація були офіційно визнані Чеською Республікою. Без неї неможливо вступити в чеський університет (ані державний, ані приватний), чи влаштуватись на кваліфіковану роботу спеціалістом. Окрім того, це один із основних документів при поданні заяви на навчальну візу (за виключенням мовних курсів), або заяви на так звану “синю робочу карту”. Ми пропонуємо Вам послуги нострифікації шкільних атестатів, дипломів вищих, середніх та середніх спеціальних навчальних закладів для того, щоб Ви легко та без усіляких проблем пройшли цю процедуру.

Тривалість процедури: 30-120 днів

Необхідні документи:

– нотаріально засвідчена копія диплому (шкільного атестату) та додатку.

– нотаріально засвідчені копії виписки годин та оцінок за останні три роки навчання в школі чи середньому професійному закладі.

Для отримання більш детальної інформації про процедуру та вартість нострифікації дипломів та атестатів, зв’яжіться з нами по телефону, через месенджери, скайп або напишіть на наш e-mail для зворотного зв’язку. Ви також можете залишити заявку онлайн і ми зв’яжемося з Вами найближчого часу.