Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

instudy-page-114-54a6a0fc4ae40Charles-University-symbol-2masarykova-univerzita-1

   Сьогодні навчання в Чехії – це престижний тренд, що розвивається та приваблює сотні тисяч школярів, студентів та людей з усієї Європи. Адже ця країна надає дійсно якісну, повноцінну і, головне, юезкоштовну або недорогу освіту, яка відкриває двері не лише до престижних підприємств, компаній та организацій Чехії, але й усієї Європи та світу. У выборі укрїиньских студентів университети Чеської Республіки – одні з лідеров для майбутнього навчання, подальшої побудови кар’єри та досягнення високих результатів. Для того, щоб безкоштовно навчатись у чеських державних ВУЗах, Вам, звичайно, буде потрібне знання чеської мови (мін. рівень B1, в більшості ВУЗів – B2). У випадку приватних ВУЗів, зазвичай, необхідним рівнем володіння чеською мовою є А2, рідше B1. Є можливість навчатися чеською, англійською та навіть російською, проте навчання уже платне. Діапозон цін вар’юється в залежності від ряду факторів:

1. Мови навчання. Навчання чеською в середньому обходиться в 2000-2500 євро; навчання англійською чи російською є значно дорожчим – 3500-4000 евро.

2. Програми навчання. Деякі приватні університети пропонують ступінь MBA, їх дипломи також визнаються як у Європі, так і, наприклад, в США. В таких університетах вартість навчання складає 4000-5000 евро на рік. Чеський Центр Моравія надає комплексну підтримку в питаннях організації навчання в Чеській Республіці, втупу до будь-яких університетів, підготовки пакету документів, нострификації шкільного атестатута відкриття віз. На період Вашої підготовки, в період навчання і навіть після її завершення наш Центр стає Вашим провідником та порадником. Ми пропонуємо різні шляхи та можливості вступу в чеський університет:

1. Вивчення мови у нашому центрі, нострифікація шкільного атестату або диплому, допомога у вступі в університети, реєстрація на вступні екзамени.

2. Вивчення мови у нашому центрі, подальші піврічні мовні курси та підготовчі курси в Празі, Брно, Плзні, а також нострифікація шкільного атестату або диплому.

3. Вивчення чеської мови та комплексна підготовка до вступу на довготривалих підготовчих курсах в Празі, Брно чи Плзні, нострифікація шкільного атестату або диплому, реєстрація на вступні екзамени.

   Яким би не був Ваш вибір, важливо розуміти, що вступити до державного чеського вищого навчального закладу одразу після закінчення середньої української школи практично неможливе через необхідність наявності нострифікації вже навесні чи на початку літа на вступних екзаменах у Чехії, тоді як в Україні, в більшості випадків, шкільний атестат видається в кінці червня. Ситуація у приватних універстетах ЧР є дещо іншою: десь можливо відкласти нострифікацію навіть до кінця осені, проте не забувайте, що навчання в них є платним навіть чеською мовою. Середня вартість складає 900-1000 євро за семестр.