Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Сьогодні навчання в Чеській Республіці, безумовно, є популярним трендом, який цікавить багатьох випускників та струдентів, які хочуть мати диплом європейського зразка, а головне, якості. Ми пропонуємо Вам кілька варіантів освітніх програм, які допоможуть Вам опинитися за партою одного з бажаних чеських університетів: 

1. Вивчення чеської мови до рівня B2 або C1 у комфортних аудиторіях у Києві, Харкові, Львові чи Празі, або прямо онлайн у домашньому затишку та комфорті. Підготуватись до вступу за спеціальністю Вам допоможуть наші чеські колеги та фахівці, які мають великий досвід онлайн викладання.
Переваги програми: 
Вартість – ціна такої програми в рази дешевша за довгострокові курси на території Чехії. Тільки на вартості проживання за 10 місяців Ви заощаджуєте до 2500-3000 євро. 

2. Вивчення чеської мови до рівня B1 або B2 у комфортних аудиторіях у Києві, Харкові, Львові чи Празі, або на наших онлайн курсах. Далі проходьте семестровий підготовчий курс за Вашою спеціальністю на території Чеської Республіки в самому серці Європи Празі чи старовинних студентських містах Оломоуці чи Брно, курортному містечку Маріанську Лазні (для тих, хто бажає вивчати медицину).  
Переваги програми: 
Можливість отримати довгострокову чеську студентську візу ще до вступу до чеського університету.

3. Вивчення чеської мови (до рівня B2 або C1) а також спеціальних предметів з річної (з вересня по серпень) комплексної програми підготовки на території Чеської Республіки в самому серці Європи, Празі, чи старовинних студентських містах Оломоуці чи Брно, а також курортному містечку Маріанську Лазні (для тих, хто бажає вивчати медицину).  
Переваги програми: 
Адаптація студента до чеського стилю життя та навчання, отримання річної студентської візи.

    Детальну інформацію про всі програми надходження Ви знайдете тут: