Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

    Вступ на медичну спеціальність найчастіше вимагає ще більшої завзятості та інтенсивності. Більшість студентів планує вступити на медичний факультет Карлового університету, адже в цій галузі це, справді, один із найпрестижніших університетів не тільки Чехії, а й Європи, а можливо, і світу. У такому випадку дуже важливо якомога раніше приступити до вивчення чеської мови, щоб після закінчення школи і до вступної кампанії на початку літа присвятити час спеціальній підготовці з біології, хімії, фізики та спеціальної термінології. Чеський Центр Моравія пропонує три сценарії розвитку Вашої передуніверситетської підготовки:

1. Інтенсивна онлайн підготовка з нашими досвідченими фахівцями, які зроблять максимум для того, щоб Ви успішно пройшли вступну кампанію.

2. Проходження інтенсивного медичного курсу в одному з найкращих підготовчих центрів (UJOP) у місті Маріанську Лазні, організовані самим Карловим університетом (тривалість – 10 місяців).

3. Проходження інтенсивного підготовчого медичного курсу в Празі при університеті Яна Євангелісти Пуркіне (UJEP). Тривалість – 10 місяців. Тут ціна буде трохи дешевша, проте успішність вступу після таких курсів також дуже висока.