Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

  Тим, хто вже отримав диплом магістра та знає чеську мову, відкриті всі шляхи для безкоштовного навчання та здобуття докторського ступеня в Чеській Республіці. Для прийняття на навчання більшість університетів влаштовує усний іспит, на якому перевіряються Ваші знання з відповідної спеціальності та тем попередньої дисертаційної роботи, а також мотивацію і, найчастіше, знання англійської мови. Крім цього, необхідно пройти процедуру нострифікації магістерського диплома для того, щоб документ був визнаний чеською освітньою системою. Якщо ви мрієте отримати ступінь Ph.D. у престижному європейському університеті та мати можливість викладати в університетах Євросоюзу і навіть Сполучених Штатів Америки, тоді ми пропонуємо наступну програму, до якої входить: 

– професійний підбір потенційного місця навчання.

– нострифікація диплому магістра.

– мовний сертифікат рівня B2.

– інформаційно-консультаційна підтримка кандидата.

– організація вступної кампанії та перемовини з університетами.

– подання 3-4 заявок на вступні екзамени.

– повна візова підтримка для подання заявки на довгострокову студентську візу.

– консультаційна підтримка після переїзду до Чехії на навчання.

  У програму не входить вивчення чеської мови, але Ви можете самі легко порахувати її вартість, виходячи з того, що 3 години чеської в нашому центрі коштують 10 євро в міні-групі, і 20 євро індивідуально. Для отримання необхідного рівня мови необхідно від 18 до 24 місяців. Звичайно, Ви можете скоротити цей термін, збільшивши інтенсивність занять. 

   У вартість програми не входить: 

 – вартість заявки на вступні іспити (середня вартість – 25 євро). Як правило, подається 3-4 заявки.

– переклад та нотаріальне засвідчення документів чеською мовою.

– консульський збір за розгляд заявки на довгострокову студентську візу.

– комплексне медичне страхування студента.

  Також необхідно розрахувати витрати на одну короткострокову поїздку на вступний іспит, а також витрати на переклад та засвідчення документів, собівартість заявок та зборів, що становить приблизно 500-600 євро.

   Оплата програми: 

    Оплату, за Вашим бажанням, можна розбити на дві, чи три частини: 

1 частина – 50% при підписанні договору.

2 частина – 25% після отримання нострифікації.

3 частина – 25% після вступних екзаменів.

  Якщо Ви з якихось причин не зробите або відкладете свої плани на вступ на інший навчальний рік, договір без проблем пролонгується без додаткових оплат і послуга діє для Вас стільки, скільки потрібно.

  Всі деталі про курс та детальну інформацію Ви можете отримати на безкоштовній консультації онлайн або в одному з наших центрів у Києві чи Празі.