Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

  Мабуть, найбільший потік студентів наших центрів складають учні десятих, одинадцятих класів, які планують вступати на перший курс чеського університету за бакалаврською програмою, якщо не брати до уваги медицину. Починати планувати вступ та навчання в ЧР бажано саме на етапі останніх шкільних років навчання, оскільки в такому випадку у Вас буде достатньо часу заздалегідь розпочати вивчення чеської мови та інвестувати мінімум у вступну кампанію. Слід знати, що вступити до державного університету з безкоштовною формою навчання відразу після закінчення школи не вийде через розбіжність термінів подання документів та іспитів у Чехії та отримання атестату в Україні. Також майбутні студенти повинні пройти процедуру нострифікації шкільного атестату, що також можливе лише через кілька місяців після отримання на руки шкільного атестату. Ситуація в приватних університетах дещо інша, і сюди можна вступити одразу після школи, зважаючи на те, що подавати документи можна аж до серпня – вересня, а підтвердження про нострифікацію до грудня – січня. Але не забувайте, що навчання у таких університетах здійснюється на платній основі, ціни стартують від 800 євро за семестр.

    Рекомендований період вивчення чеської до рівня B2 – 18 – 24 місяці. Це 3 години чеської мови на тиждень. Чим менший термін, тим інтенсивніший темп та підготовка. За наявності рівня B2 Ви зможете легко та просто подати заявки до різних чеських університетів та скласти іспити без допомоги будь-яких підготовчих центрів на території Чехії, при цьому заощадивши чималу суму. Ми з радістю допоможемо Вам пройти процес нострифікації шкільного атестату, взявши на себе організаційний процес та надаючи необхідні підготовчі питання з усіх предметів. Підготуватися до вступних іспитів зі спеціальності, що цікавить, Вам допоможуть наші висококваліфіковані чеські фахівці, які найчастіше працюють або працювали викладачами державних чеських університетів. Зараз все це легко можна зробити онлайн, без зайвих витрат на житло в Празі та інших містах. Адже мінімальна вартість оренди місця у гуртожитку в Празі – 250-300 євро на місяць.  

  Для тих, хто приступив до вивчення чеської мови трохи пізніше і не має достатнього часу, ми рекомендуємо комплексну мовну підготовку на річних або семестрових курсах у наших надійних та багаторічних партнерів, які за прискореною програмою допоможуть довести мову та спеціальні знання до необхідного рівня. Центри знаходяться у прекрасних студентських містечках (Оломоуц, Брно), а також у чудовому історичному місті Празі.