Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

   Один із найбільш відомих вищих навчальних закладів в галузі образотворчого мистецтва та одночасно є однією із найстарших кінематографічних шкіл країни,  яка розташована в Празі. Навчання фокусується на поглибленні індивідуального таланту кожного студента і проходить в невеликих групах.

   Факультет кіно і телебачення був вперше відкритий ще 1946 року. Випускниками цього факультету є такі відомі люди як: Мілош Форман, Еміль Кустурица, Мілан Кундера. 

   В 1989 році студенти театрального факультету цього закладу, зокрема, Вацлав Гавел відіграли значущу роль в падінні  комуністичного режиму і побудові демократії у тогочасній Чехословаччині. 

   Співвідношення викладачів і студентів у цьому університеті складає 1:6. Навчальний заклад має власну бібліотеку із більш як 180 000 аудіо-візуальних, музичних і літературных робіт, які пропонуються для студентів у безкошковному доступі. Окрім усього іншого, AMU належать театри, телевізійні студії та концертні зали, власна галерея, видавництво. Щорічно академія проводить цілий ряд фестивалів. 

 

Рік заснування – 1945

Кількість факультетів – 3

Факультети: театральний, музики й танцю, кіно і телебачення

Тип університету – державний

Орієнтовна кількість студентів – 1500

Офіційний сайт – http://www.amu.cz